Čo ponúkame O nás


Spokojnosť zákazníka Naša priorita

Našou prioritou je v prvom rade spokojnosť zákazníkov a samozrejme profesionálna realizácia striech, preto sa snažíme o čo najkvalitnejšie a najrýchlejšie zrealizovanie Vašich potrieb a požiadaviek. 

Spoločnosť ArtMont B.K., s.r.o. vznikla v roku 2012 čomu predchádzalo pretransformovanie sa samostatne zárobkovo činnej osoby pôsobiacej v oblasti stavebníctva od roku 2004 na spoločnosť s ručeným obmedzeným.

Našou hlavnou náplňou činností je kompletná stavba striech na kľúč, rekonštrukcia a oprava všetkých typov striech, dodávka a montáž väzníkových striech a krovov podľa predstáv a požiadaviek zákazníka. Ponúkame pokrývačské, tesárske a klampiarske služby, realizácie prístreškov, altánov, terás, plotov a brán. Taktiež poskytujeme služby ako zhotovenie balkónov, montáž strešných okien, dodávku a montáž plastových a eurookien a dverí, zváračské práce ale i stavby domov na kľúč.

Pevným základom Našej firmy sú hlavne pracovníci, ktorý majú za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. Svojich zamestnancov pravidelne preškoľujeme, aby sa vedeli prispôsobovať požiadavkám dnešného trhu.

Prečo s nami spolupracovať?

Kvalitná práca

Ponúkame služby v najvyššej kvalite a precíznosti. Našou prioritou je nielen spokojnosť zákazníka ale samozrejme kvalita diela, aby spĺňalo všetky parametre a robilo vás šťastnejšími dlhé roky. Máme kvalifikovaný tím montážnikov vďaka, ktorým môžeme povedať, že kvalita práce je pre nás samozrejmosťou.

Zodpovednosť

Záleží nám na tom, aby zákazníci boli s naším dielom nadmieru spokojní a najlepšie čo môžu pre nás urobiť je pozitívne odporúčanie. Preto je našou prioritou poskytovať kvalitné služby a odbornú prácu čo znamená, že sa nemusíte obávať zle zhotoveného diela.

Odbornosť

Sme na trhu viac ako 12 rokov a za tú dobu sme získali nespočetne veľa skúseností v našom odbore. Naši montážnici sa neustále vzdelávajú, absolvujú odborné školenia vďaka, ktorým sa ľahko prispôsobujú požiadavkám dnešného trhu.

Individuálny prístup

Ku každému dielu, ktoré vykonávame pristupujeme zodpovedne. Radi a ochotne prídeme k vám domov a poradíme vám najvýhodnejšie riešenie každého typu strechy, najlepší výber strešnej krytiny, aby jej vlastnosti spĺňali funkčnosť i estetickosť a ochotne zodpovieme na vaše otázky týkajúce sa stavby.

Znalosti

Máme veľké znalosti v oblasti stavebníctva vďaka, ktorým vám vieme odporučiť najvhodnejší spôsob realizácie či rekonštrukcie vašej strechy. Poznáme všetky typy strešných krytín, fólií, izolácií, krovov a ostatný stavebný sortiment.

Výhodné akcie

Vďaka skvelým vzťahom s dodávateľmi vám môžeme poskytnúť zvýhodnené ceny strešných krytín a ostatného sortimentu. Zaujmú vás určite i rôzne percentuálne zvýhodnenia materiálu či služieb, ktoré vám budeme poskytovať v mesačných intervaloch.