Nová strecha ArtMont B.K.

STRECHY NA KĽÚČ

  • podľa projektovej dokumentácie či pôdorysu strechy alebo po obhliadke strechy
  • vyhotovíme rozpis potrebného materiálu poprípade výkaz reziva na zhotovenie diela
  • vypracujeme bezplatne cenovú ponuku a poskytneme odbornú poradenskú činnosť
  • objednáme a dodáme komplet stavebný a spojovací materiál
  • zhotovíme krov/montáž konštrukcie strechy podľa požiadaviek zákazníka vďaka odborníkom, ktorý profesionálne ovládajú tesárske práce
  • zrealizujeme pokrývačské práce
  • vykonáme klampiarske práce
  • poradíme, objednáme, dodáme a namontujeme strešné okná s príslušenstvom
  • realizujeme i zateplenie a podbitie krovu
  • montujeme parozábranu a nadkrokvovú izoláciu (bez nutnosti zásahu do obytného priestoru podkrovia)

Všetko vybavíme za Vás čím ušetríte peniaze i čas

Snažíme sa zákazníka odbremeniť od všetkých povinností a starostí súvisiacich s realizáciou strechy. Preto sme vám k dispozícii s poradenstvom týkajúcim sa návrhu najlepšieho dispozičného, bezpečnostného, stabilného a estetického riešenia vašej strechy, ktorá je korunou každého domu. Po predložení potrebných dokumentov vyhotovíme kompletný rozpis potrebného materiálu na zhotovenie strechy, ktorý vám bezplatne poskytneme prostredníctvom cenovej ponuky. Po odsúhlasení cenovej ponuky sa začínajú všetky činnosti súvisiace s realizáciou. Prvým krokom je objednávka pokrývačského a klampiarskeho materiálu. Vďaka tomu, že odberáme materiál vo veľkých množstvách sú nám poskytované množstevné zľavy, ktoré nie sú bežnému spotrebiteľovi dostupné. Tieto zľavy budú zákazníkovi poskytnuté v cenovej ponuke. Ďalším krokom je výroba krovu, ktorý je pripravený s vysokou presnosťou na CNC stroji vďaka čomu výroba a dodávka je oveľa rýchlejšia oproti bežným firmám.

Ako prebieha realizácia?

Prvým krokom ako sme vyššie spomínali je objednávka strešnej krytiny, materiálu potrebného pre zhotovenie strechy a odkvapového systému. Ďalším dôležitým krokom je výroba krovu na mieru vášho domu z prvotriedneho dreva. Následne je drevo potrebné chemicky ošetriť čiže impregnovať proti plesniam a hmyzu čo zabezpečuje dlhú životnosť vašej strechy. Krov pripravíme presne na mieru podľa projektovej dokumentácie už vo výrobe kedy je rezivo opracované s presnosťou na CNC stroji. Týmto predchádzame vzniku nadbytočného odpadu na stavbe. Zabezpečíme prepravu a zloženie pripraveného krovu u vás na stavbe. Nastúpi náš profesionálny tím montážnikov vďaka, ktorému je montáž a zhotovenie krovu vysoko kvalitné, rýchle, presné a odborné. Po dodávke strešnej krytiny a materiálu potrebného k montáži, nasleduje realizácia pokrývačských a klampiarskych prác, ktoré náš tím montážnikov zhotoví precízne, kvalitne a esteticky.

Za pár dní sa môžete tešiť z novej strechy bez najmenších starostí.

Sme vám kedykoľvek k dispozícii a budeme sa tešiť na vaše dopyty.