REKONŠTRUKCIE STRIECH

Najčastejšie dôvody, ktoré vedú k rekonštrukcii strechy, sú prenikanie snehu, vody, často krát netesní pred vetrom, prípadne má iné funkčné či estetické poškodenie. Ďalším dôvodom, ktorý vedie k obnove strešného plášťa, je jeho nesprávna skladba. Strecha nie je zateplená a izolačné parametre nevykazujú také hodnoty, aké by mali. Veľakrát sa teda rekonštrukciou rieši otázka dodatočnej izolácie. Dôvodov na výmenu starej strešnej krytiny môže byť viac napríklad únava materiálu, rozšírenie obytného a pracovného priestoru, odstránenie chýb v strešnej konštrukcii z minulosti, lepšie zateplenie kvôli šetreniu energie, zvýšenie hodnoty domova a atraktívnosť novej strechy, využitie strechy na získanie energie zo slnka. V dnešnej dobe veľké množstvo striech rodinných domov na Slovensku disponuje staršími strechami, ktorých strešná krytina nespĺňa svoju funkciu. To je najčastejším dôvodom rekonštrukcií striech.

Prečo si vybrať na rekonštrukciu či opravu strechy práve nás?

  1. Bezplatná obhliadka strechy, pri ktorej odborník z našej firmy identifikuje problém a rozsah škôd strechy, ktorý následne poskytne zákazníkovi poradenskú činnosť s najlepším riešením problému.
  2. Po zameraní strechy odborníkom z našej spoločnosti vypočítame presnú spotrebu materiálu a všetkých nákladov, ktoré s rekonštrukciou súvisia a Vám budú predložené prostredníctvom cenovej ponuky.
  3. Objednáme a dodáme vami vybraný materiál.
  4. Vysoká odbornosť tesárskych, pokrývačských a klampiarskych prác našich montážnikov vám zaistí kvalitné, rýchle a precízne prevedenie strechy.

Rekonštrukcia strechy môže byť zrealizovaná už do 5-tich pracovných dní:

  1. Demontáž starej a poškodenej strešnej krytiny s dôrazom na zabránenie znehodnotenia domu napríklad dažďom
  2. Montáž kontra lát a fólie
  3. Montáž lát
  4. Montáž klampiarskych prvkov
  5. Montáž strešnej krytiny a doplnkov (strešné okno, solárny panel, prestupy krytinou)


Naše realizácie

Prezrieť všetky realizácie