O firme

Spokojnosť zákazníka - Naša priorita

Našou prioritou je v prvom rade spokojnosť zákazníkov a samozrejme profesionálna realizácia striech, preto sa snažíme o čo najkvalitnejšie a najrýchlejšie zrealizovanie Vašich potrieb a požiadaviek. 

Spoločnosť ArtMont B.K., s.r.o. vznikla v roku 2012 čomu predchádzalo pretransformovanie sa samostatne zárobkovo činnej osoby pôsobiacej v oblasti stavebníctva od roku 2004 na spoločnosť s ručeným obmedzeným.

Našou hlavnou náplňou činností je kompletná stavba striech na kľúč, rekonštrukcia a oprava všetkých typov striech, dodávka a montáž väzníkových striech a krovov podľa predstáv a požiadaviek zákazníka. Ponúkame pokrývačské, tesárske a klampiarske služby, realizácie prístreškov, altánov, terás, plotov a brán. Taktiež poskytujeme služby ako zhotovenie balkónov, montáž strešných okien, dodávku a montáž plastových a eurookien a dverí, zváračské práce ale i stavby domov na kľúč.

Pevným základom Našej firmy sú hlavne pracovníci, ktorý majú za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. Svojich zamestnancov pravidelne preškoľujeme, aby sa vedeli prispôsobovať požiadavkám dnešného trhu.

Artmont B.K.