REALIZÁCIA

MONTÁŽ

Cena montáže našimi pracovníkmi sa pohybuje od 150 € do 220 €. V prípade, že si klient objedná celú službu, t.j. kúpa produktu + montáž, získa bezplatný dovoz v rámci celej SR  na vybrané produkty. Montáž si vyžaduje vopred pripravenú podkladovú plochu, na ktorú sme schopní už v priebehu 1 dňa postaviť daný produkt do vašej záhrady.

PODKLADOVÁ PLOCHA

Na podklad nemáme žiadne špeciálne požiadavky, altánky a záhradné domčeky sú po zložení samonosné a v rámci stability nie sú potrebné žiadne kotviace prvky. Zákazníkovi stačí pripraviť iba spevnenú a zarovnanú plochu (napr. zámkovou dlažbou, štiepaným prírodným kameňom, drťou, príp. betónový podklad).

Podklad by mal byť čo najvodorovnejší, aby váš altánok či záhradný domček bol nie len krásnou, ale aj funkčnou pýchou vašej záhrady. Podklad môže byť rôzneho tvaru: kruh, šesťuholník, štvorec. Záleží len od šikovnosti majstra a prostredia, v ktorom sa altánok či chatka bude nachádzať.

Pokiaľ bude altánok umiestnený bez podlahy na náveternom mieste, je potrebné pri príprave podkladu rátať s prikotvením.

Pri príprave podkladovej plochy pod záhradný domček / altánok, je zákazník povinný pripraviť si zarovnaný povrch. Ako základ je možné vysypať a zhutniť štrkové / makadámové lôžko cca 10-15 cm (v závislosti od rozmeru), na ktoré sa uloží zámková dlažba alebo rozmiestnia betónové kocky do roviny. Ide o najjednoduchšie a najmenej finančne náročné riešenie, zabráni sa tak, aby vplyvom poveterostných podmienok nedochádzalo k nerovnomernému usadaniu stavby, vlhnutiu stien a podlahy.

Pri výstavbe / montáži si vystačíme aj bez elektrickej prípojky, výrobok je teda možné postaviť aj na odľahlom, ale dostupnom mieste. Pokiaľ nie je možný prístup autom k podkladovej ploche, na ktorej ma byť výrobok montovaný, a je potrebné nosiť komponenty na vzdialenosť väčšiu ako cca 15 metrov, zákazník zabezpečí súčinnosť a pomoc pri nosení týchto komponentov priamo na miesto montáže.